سياوشان

يادم نمي آيد چقدر گذشته از وقتي كه برايت نوشتم:«امروز اول اسفند است و من دو سالی می‌‌شود كه نمی‌‌توانم اين روز را به تو تبريك بگويم. يكسال دلم پر می‌‌كشيد برای تبريك و امسال...... عزيز! يك درد به همه دردها افزودی. من، درد كشيده‌ام، آن را هم تاب آوردم، اما تو چه كردی، درمان شدی؟ به حرمت تمام اسفندها كه با هم بوديم و تو شكستيشان، تولدت مبارك...» <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

کدام سال بود نمی‌دانم، اما قبل‌ترش نوشته بودی: « شتاب کن و بار بردار و برو، که لحظه‌ای درنگ، حتی خطاست...» و می‌دانی، درنگی جایز نبود که آنچه می‌شکستی مقابل دیدگانم را هنوز ناباورانه کنج دلم پنهان کرده‌ام، از خود و گهگاه فکر می‌کنم چگونه تو ویران نشدی پسِ آنچه بی‌رحمانه دریدی و هیچ نیافتی و آرام می‌کنم دلم را بی‌آنکه آرامش را باور کند.

 

/ 13 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

اصولا از متولدين زمستون انتظار معرفت داشتن وقت تلف کردنه

mahsa

راستش من هم 13 سال فقط چشم مي كشيدم كه اول اسفند بشه تا من قبل از اون سالگرد دوستيمون را بهش تبريك بگم اما بعد از 13 سال فهميدم حتي 13 روز انتظار هم اشتباه بوده افسوووووس براي تمام آن سالها

آبی ِ من

از تو که بگذرم , تازه می توانم ویرانی های ِ به بار آمده را ببینم! .. به همین سادگی .. و من مدت هاست که در ویرانه ها بدنبال ِ تکه های ِ قلبم در گذر هستم. . .

آبی ِ من

...آرام می‌کنم دلم را بی‌آنکه آرامش را باور کند...

آونگ خاطره های ما

چه زيبا بود اين متن . سلام عزيزم . ممنونم از پيغامی که دادی . شاد شدم . شاد باشی

پرستو

در اسفند-يا هر ماه ديگری-در اول اسفند-يا هر روز ديگری- بسيار حادثه ها اتفاق افتاده است که تاثيرشان بر زندگی ما حتما بيش از تولد کسی ست که روزی دوستش داشتيم(يا هنوز داريم). بیا به آن ها بينديشيم. بايد چنين کنيم؛ وگرنه انسانی تک ساحتی خواهيم بود که از عشقی بربادرفته(و گيرم از ياد نرفته) فراتر نمی رويم.

ری را

هميشه زودتر از آن چه فکر کنی تنها می شوی.

لوتوس

يه چند وقتی ميشه که از سياوش خوانی متنفرم...همه رو خوب نوشتی جز تاريخ تولد که هر دفعه می خونمش خودم تغييرش ميدم......هيچ وقت دلم نخواست باور کنم دلم شکسته..هه!

آبی ِ من

حيف که نوشته های ِ قشنگ تو دير به دير ميان اينجا!

گوشه

تا کی سياوشوون؟! آرامش حاصل باور حقيقته. باور کن که ديگه نيست، از اول هم نبوده....